Čistenie fasád a striech rodinných domov

Sme špecialisti na čistenie fasád a striech rodinných domov. Nezáleží na tom, ako silno je znečistená. Dokážeme ju zrenovovať tak, aby vyzerala ako nová. Zrenovujeme a vyčistíme váš rodinný dom rýchlo, kvalitne a s citom pre detail. A navyše vám dáme záruku na vykonané práce.

Čistenie a renovácia fasády rodinného domu | pemtrade.sk

Čistenie fasády rodinného domu so zárukou

Čistenie fasád, ako ho robíme my, zaručuje 100% odstránenie organických nečistôt a parazitov fungicídnym prostriedkom. Riasy, machy a plesne – s tým všetkým je jednoducho koniec.

Pomocou moderných technológií dokážeme vyčistiť akýkoľvek typ fasády a materiálu, či ide o bežný zateplený rodinný dom, betón, drevo alebo historickú fasádu.

Nemáme žiadne limity ohľadne výšky domu. Pracujeme pomocou vysokozdvižných plošín. Nepoužívame lešenie a nebudeme vám do fasády vŕtať! Fasády čistíme za bežnej prevádzky, bez obmedzení.

Renovácia strešných krytín a čistenie strechy

,,Čiapke Vášho domu opäť vrátime jej krásu“

Po rokoch pôsobenia rôznych organických a sférických nečistôt dôkladne vyčistíme povrch strechy vášho rodinného domu. Poradíme vám, ako predĺžiť živostnosť strechy prostredníctvom aplikácie nových špeciálnych farieb, určených pre záťažové exteriérové podmienky a ukážeme aj špeciálnu ochranu povrchu strechy pomocou NANO impregnácie.

Realizujeme renováciu a čistenie všetkých typov strešných krytín: betónová alebo pálená keramická škridla, plech, eternit. V prípade plochých striech vám navrhneme možnosť opravy, alebo nové zateplenie strechy s hydroizoláciou.

Profesionálne čistenie strešnej krytiny | pemtrade.sk
Vyčistíme fasádu a strechu Vášho rodinného domu
  • rýchlo a maximálne kvalitne

  • za výbornú cenu

  • so zárukou na odvedené práce

šipka

Čistenie a ochrana zámkovej dlažby

,,Doprajte si viac ako štandard“

Vyčistíme Vašu dlažbu, schody, terasu alebo chodníky okolo rodinného domu profesionálnym vysokotlakovým strojom. Naše profi čistiace zariadenia sú mnohonásobne účinnejšie ako bežne dostupné “wapky”, ktoré kúpite v supermarkete a preto vám dokážeme garantovať maximálny výsledok.

Na čistenie používame biologicky odbúrateľné prípravky. Okolie domu tak neutrpí chemický šok a príroda v okolí vašich čistých chodníkov vám naďalej bude robiť radosť.

Profesionálne čistenie zamkovej dlažby | pemtrade.sk

NANO impregnácia
Dlhodobá ochrana fasády, strechy a dlažby

Po vyčistení vždy odporúčame povrch fasády ochrániť proti externým vplyvom formou modernou formou NANO impregnácie. Vďaka špeciálnemu postreku s nano časticami sa zmení povrchové napätie fasády a špina, mikroorganizmy ani voda nebude mať šancu sa na fasáde udržať. Vaša fasáda bude v suchu až 8 rokov.

Vašu fasádu rodinného domu tak dlhodobo ochránime a poskytneme vám záruku 8 rokov na funkčnosť jej povrchu!

Ošetríme fasádu, strechu alebo dlažbu Vášho rodinného domu NANO impregnáciou
  • rýchlo a maximálne kvalitne

  • za výbornú cenu

  • so zárukou na odvedené práce

šipka

Pomohli sme aj týmto firmám a inštitúciám

0
spokojných klientov po celom Slovensku a v zahraničí
0
pracovitých rúk
0 tis. m2
vyčistených, namaľovaných a zrenovovaných každý rok