Čistenie fasád kvalitne, rýchlo a bez starostí

Čistenie fasád je pre nás zábava. Vyčistíme fasádu vášho bytového alebo rodinného domu a nezáleží na tom, ako je fasáda vysoká ani znečistená. Máme technológie a skúsenosti na to, aby fasáda vášho vášho domu opäť žiarila. Navyše, na vyčistenú fasádu vám dáme záruku 8 rokov!

Čistenie fasád pre zdravšie bývanie

Aj vy máte na fasáde zelené a sivé fľaky od plesní?

Tieto plesne a machy pôsobia negatívne nielen na pohľad, ale môžu byť príčinou aj zdravotných ťažkostí. Na fasáde ani streche nemajú čo robiť.

Keď čistíme fasádu my, zaručujeme vám 100% odstránenie organických nečistôt a parazitov fungicídnym prostriedkom. Vďaka použitiu nano technológie dokážeme vašu fasádu ošetriť tak, aby zostala čistá po dlhé roky.

Po vyčistení fasády a impregnovaní vám dáme záruku 8 rokov!

Profesionálne čistenie fasády domu | pemtrade.sk

Čistenie fasád na 100%

Pomocou moderných technológií a profesionálnych vysokotlakových čističov dokážeme vyčistiť akýkoľvek typ fasády alebo materiálu, či ide o bežný  bytový dom, rodinný dom, priemyselnú halu alebo historickú fasádu.

Nemáme žiadne limity ohľadne výšky domu. Pracujeme pomocou vysokozdvižných plošín. Nepoužívame lešenie a nebudeme vám do fasády vŕtať! Fasády čistíme za bežnej prevádzky, bez obmedzení.

Čistenie fasád rýchlo, lacno a bez starostí
  • čistenie fasád s dôrazom na detaily

  • 100% odstránenie plesní, machov a organických nečistôt

  • čistenie s použitím nano technológie a zárukou 8 rokov

šipka

Čistenie fasády vďaka nano impregnácii

Po vyčistení fasády vždy odporúčame povrch fasády ochrániť proti externým vplyvom modernou formou nano impregnácie. Vďaka špeciálnemu postreku s nano časticami sa zmení povrchové napätie fasády a špina, mikroorganizmy ani voda nebude mať šancu sa na fasáde udržať!

Vašu fasádu tak dlhodobo ochránime a poskytneme vám záruku 8 rokov na funkčnosť jej povrchu.

Ochrana strešnej krytiny nano impregnáciou | pemtrade.sk

Čistenie strechy

,,Čiapke vášho domu opäť vrátime jej krásu“

Po rokoch pôsobenia rôznych organických a sférických nečistôt dôkladne vyčistíme povrch strechy vášho domu. Poradíme vám, ako predĺžiť životnosť strechy prostredníctvom aplikácie nových špeciálnych farieb, určených pre záťažové exteriérové podmienky a ukážeme aj špeciálnu ochranu povrchu strechy pomocou nano impregnácie.

Realizujeme renováciu a čistenie všetkých typov strešných krytín: betónová alebo pálená keramická škridla, plech, eternit. V prípade plochých striech vám navrhneme možnosť opravy, alebo nové zateplenie strechy s hydroizoláciou.

Čistenie zámkovej dlažby

Vyčistíme aj okolie domu, chodníky, schody

Vyčistíme vašu zámkovú dlažbu, schody, terasu alebo chodníky okolo domu profesionálnym vysokotlakovým strojom. Naše profi čistiace zariadenia sú mnohonásobne účinnejšie ako bežne dostupné „wapky“, ktoré kúpite v supermarkete a preto vám dokážeme garantovať maximálny výsledok.

Na čistenie používame biologicky odbúrateľné prípravky. Okolie domu tak neutrpí chemický šok a príroda v okolí vašich čistých chodníkov vám naďalej bude robiť radosť.

Profesionálne čistenie zamkovej dlažby | pemtrade.sk
Čistenie fasád, striech a dlažby bez kompromisov
  • bezplatná cenová ponuka

  • čistíme po celom Slovensku

  • čistenie fasád bez vŕtania a lešenia

šipka

Pomohli sme aj týmto firmám a inštitúciám

0
spokojných klientov po celom Slovensku a v zahraničí
0
pracovitých rúk
0 tis. m2
vyčistených, namaľovaných a zrenovovaných každý rok