Maľovanie fasád rodinných a bytových domov

Sme špecialisti na maľovanie fasády. Vďaka modernej maliarskej technológii Airless system dokážeme vymaľovať a zrenovovať Vašu fasádu rýchlejšie a kvalitnejšie. Maľujeme a striekame fasády rodinných domov, bytových domov, obchodných budov, výrobných hál a administratívnych budov po celom Slovensku.

Kvalitné maľovanie fasády

Maľujeme fasády rodinných domov, bytových domov alebo budov. Okrem klasického maľovania využívame aj vysokotlakový bezvzduchový Airless systém, ktorý dokonale pokryje väčšie plochy. Dokážeme vymaľovať aj ťažko dostupné miesta vo veľkých výškach.

Tisícky metrov ročne

Naši zamestnanci to s farbami vedia. Každý rok vymaľujú a nastriekajú tisícky metrov štvorcových fasád. Nezáleží na tom, či ide o rodinný dom  alebo bytovku,  vždy budete mať vymaľované s maximálnou starostlivosťou.

Obnova fasády do detailov

Dobre vieme, ako pri maľovaní záleží na každej maličkosti. Preto si dávame dobrý pozor na každý záhyb a roh fasády, aby bol výsledok dokonalý. Naši klienti vedia, že sa nám to darí!

Profesionálne maľovanie fasád domov za skvelú cenu | Pemtrade.sk

Maľovanie fasád rodinných domov, bytových domov a firiem

Pozrite si, ako pracujeme.

Hľadáte firmu na maľovanie fasády Vášho domu, bytovky alebo firmy?
  • cenová ponuka a obhliadka zadarmo

  • kdekoľvek na Slovensku

  • záruka na našu prácu

  • iba prvotriedne farby a materiály

  • žiadne obmedzenia plochy, výšky

šipka

NANO impregnácia fasády

Predĺžte si funkčnosť Vašej fasády až o 8 rokov

NANO impregnácia je bezfarebná, paropriepustná a odpudzuje vodu. Vďaka tomu bude Vaša fasáda v suchu min. 8 rokov. Takto ošetrený povrch si zachováva svoju funkčnosť, bude dýchať a naviac získa samočistiacu vlastnosť.

Pred NANO impregnáciou Vám fasádu najskôr vyčistíme, dezinfikujeme, v prípade potreby namaľujeme. Následne aplikujeme NANO impregnáciu so zárukou 8 rokov na jej funkčnosť.

Pomohli sme aj týmto firmám a inštitúciám

0
spokojných klientov po celom Slovensku a v zahraničí
0
pracovitých rúk
0 tis. m2
vyčistených, namaľovaných a zrenovovaných každý rok