Protipožiarne nátery interiérov bez starostí

Ochranný náter proti ohňu všade, kde potrebujete

Zabezpečíme ošetrenie interiérov aj exteriérov špeciálnymi protipožiarnymi nátermi, ktoré zvyšujú odolnosť materiálov proti ohňu. Používame iba farby s bezpečnostnými a hygienickými certifikáty od renomovaných spoločností, čo vám zabezpečí maximálnu funkčnosť a ochranu vášho majetku.

Protipožiarne nátery pre lepšiu ochranu

Špeciálne protipožiarne vypeňovacie nátery sa nanášajú na kovové, drevené alebo betónové konštrukcie s cieľom ochrániť ich pred pôsobením ohňa a teploty.

Protipožiarne nátery vytvoria ochrannú vrstvu, čím je zabezpečené oddelenie konštrukcie od tepelného žiarenia.  V prípade požiaru je  konštrukcia oveľa lepšie chránená pred ohňom a vysokými teplotami a dokáže odolávať dlhšie proti deformovaniu a zničeniu.

Vďaka opakovanej aplikácii protipožiarneho náteru je možné zvýšiť odolnosť betónových, drevených a oceľových konštrukcií voči tepelnému žiareniu o 45 – 180 minút!

Protipožiarne nátery interiérov a exteriérov | pemtrade.sk
Veľkometrážne maľovane haly

Protipožiarny nástrek Airless systémom

Protipožiarne nátery dokážeme na konštrukcie aplikovať rýchlo a bezchybne pomocou technológie bezvzduchového Airless systému.

Nemáme žiadne obmedzenia plochy ani výšky budovy. Vďaka vysokozdvižným plošinám sa dokážeme dostať aj do ťažko prístupných miest, ako sú nosníky pod strechou, oceľové zábradlia, alebo strešné konštrukcie.

Protipožiarne nátery je vhodné realizovať pri stavbe budovy alebo haly. Je možné ich však aplikovať kedykoľvek. Nátery realizujeme v exteriéri aj interiéri.

Ochráňte svoj exteriér / interiér pred ohňom
  • na všetky typy konštrukcií

  • bez obmedzenia výšky a plochy

  • iba kvalitné farby so zárukou

šipka

Pomohli sme aj týmto firmám a inštitúciám

0
spokojných klientov po celom Slovensku a v zahraničí
0
pracovitých rúk
0 tis. m2
vyčistených, namaľovaných a zrenovovaných každý rok