Referencie našich klientov

Máme viac ako 148 klientov, pre ktorých sme realizovali vyše 200 zákaziek. Patria medzi nich nadnárodné spoločnosti, veľké firmy, štátna správa aj stredné spoločnosti z celého Slovenska. Vyčistili sme tisícky metrov štvorcových fasád na obytných domoch.
Realizovali sme vyše 50 kompletných čistení striech a fasád v rodinných domoch.

Našu prácu sa snažíme robiť najlepšie ako vieme. Preto sú s nami naši klienti spokojní a radi sa k nám vracajú.

Vyčistenie a impregnácia fasády administratívnej budovy

V mesiaci október 2017 realizovala spoločnosť PEM TRADE, spol. s r.o. Púchov ošetrenie fasády našej budovy za použitia nano-technológie. Realizačná firma vykonala práce vysoko profesionálne s ohľadom na skutočnosť, že ošetrovanie fasády prebiehalo za plnej prevádzky. Výsledky ošetrovania fasády a postup prác bolo podrobne zdokumentované a materiál bol odovzdaný nám, ako objednávateľovi. Konštatujeme, že postup prác prebehol bez akýchkoľvek problémov, neboli zaznamenané odchýlky medzi ponukou, ktorú nám realizačná firma predložila a samotnou realizáciou ošetrenia fasády. Práce prebiehali v súlade s navrhovaným harmonogramom a s výsledkom sme nadmieru spokojní.

Ing. Vladimír Meszároš | riaditeľ OSBD Prievidza

Vyčistenie strechy rodinného domu

Po odchode vašej firmy mi zostal čistý dom :-). Vyjadrujem celkovú spokojnosť s profesionálnym prístupom. Vaše služby som už aj odporučila svojim známym. Prajem vám veľa úspechov a veľa vyčistených fasád a striech, pretože to ľudia už naozaj potrebujú.

Jarmila Jamečná | Poluvsie (okr. Žilina)

Profesionálne vyčistenie fasády sedempodlažnej budovy

Spoločnosť PEM TRADE sme našli na internete. Nemali sme o nich žiadne informácie, okrem dostupných na ich stránke. Zariskovali sme a dnes vieme, že sme urobili dobre. Fasáda našej budovy potrebovala zmenu – viditeľnú a ich práca splnila naše očakávania. Oceňujeme ich rýchlu a ohľaduplnú prácu, naša niekoľkoposchodová budova bola počas celej doby prác v plnej prevádzke. Prístup konateľa je vysoko profesionálny.

Určite odporúčame ich služby, komunikácia je na odbornej a zároveň ľudskej úrovni. Ďakujeme a želáme spoločnosti PEM TRADE veľa úspechov, klientov a radosti z dobre vykonanej práce.

Silvia Tusková | MERUS spol. s r.o., Šaľa

Pozrite si fotografie našej práce na tejto budove.

Vyčistenie a nano impregnácia fasády rodinného domu

Vďaka dobrej komunikácii s Vašou spoločnosťou som sa rozhodla vybrať si práve Vašu firmu. Termíny boli vykonané podľa dohody. Realizácia prác bola uskutočnená zodpovedne. S výsledkom realizácie som veľmi spokojná. Moje očakávania boli splnené na 100%. Podľa výsledkov Vašej kvalitnej práce a zodpovednosti by som určite Vaše služby odporučila známym.

Vaše služby sú na vysokej úrovni. Ďakujem Vám.

Mária Ďuríková | Bytča

Vyčistenie a nano impregnácia fasády rodinného domu

Fasáda môjho domu už naozaj potrebovala údržbu. So službami PEM TRADE, s.r.o. som veľmi spokojný. Môj dom znovu ožil. Určite odporúčam vaše služby aj mojim známym. Určite pokračujte vo vašej práci ďalej.

Viktor Mikuška | Košeca (okr. Ilava)

Potrebujete kvalitne vyčistiť fasádu alebo strechu?
  • pracujeme rýchlo a maximálne kvalitne

  • za výbornú cenu

  • so zárukou 8 rokov

šipka

Vyčistenie povrchu bytového domu

Rada by som sa poďakovala veľmi šikovným chlapcom za odvedenú prácu. Sme maximálne spokojní a nadšení z toho, ako šikovne a hlavne kvalitne ošetrili povrch nášho bytového domu, ktorý bol u v „otrasnom“ stave. Oceňujeme serióznosť Vašej firmy.

Želáme všetkým zamestnancom Vašej firmy veľa osobných a pracovných úspechov.

Oľga Melišková | zástupca BS Mlynky – Biele Vody

Kompletné čistenie fasády rodinného domu

Ťažko opísať slovami, ako veľmi sme vďační, že sme realizáciu úpravy nášho domčeku zverili práve do Vašich rúk. Bolo to najlepšie rozhodnutie, ktoré sme mohli urobiť a preto s úprimným nadšením budeme Vašu prácu odporúčať našim blízkym i komukoľvek, kto bude hľadať vysoko profesionálny a spoľahlivý tím odborníkov, ktorí dokážu do poslednej bodky splniť očakávania svojich klientov, poradiť a dostáť svojim slovám.

Veľmi by som chcela oceniť Váš odborný prístup, úroveň a promptnosť komunikácie, precíznosť a kvalitu najvyššej triedy pri každom jednom úkone, ktorý ste na našom „domácom projekte“ urobili. Na tom, ako pohodlne a príjemne sa v našom dome a záhrade cítime, máte veľkú zásluhu, aj preto by sme radi dali vedieť aj iným záujemcom a potenciálnym klientom – aspoň takouto cestou – PEM TRADE rozhodne áno.

Želáme Vám mnoho ďalších úspechov a minimálne tak spokojných zákazníkov, ako sme boli my (i keď je namieste otázka, či sa dá byť ešte viac spokojný :)). Ďakujeme ešte raz.

Rodina Galovičová

Vyčistenie a impregnácia fasády administratívnej budovy

Som spokojný s komunikáciou a prehľadnou ponukou. Práce prebehli podľa dohodnutého termínu a podľa vopred dohodnutého postupu. Oceňujem aj poriadok počas, ale aj po ukončení prác. Určite odporučím vaše služby aj svojmu okoliu.

Miloš Horvát | konateľ – HORVÁT, s.r.o., Žilina

Vyčistenie striech dvoch rodinných domov

Príjemný dobrý deň, už ako som spomínal v podstate s prácou aj s komunikáciou sme boli veľmi spokojní. Výborná komunikácia, promptná návšteva, výmena mailov prebehla v poriadku, nedostal som potvrdenie či prebehla finálna platba, no predpokladám, že áno. Nebol úplne dodržaný termín pre druhý dom, no bolo to v priebehu niekoľkých nasledujúcich dní a tak chápeme, že môže dôjsť aj k posunu, no nebol to zásadný problém.

Miroslav Adamiš | Bratislava

Pomohli sme aj týmto firmám a inštitúciám

Renovácia fasády rodinného domu

Oceňujem rýchlu a efektívnu komunikáciu od samotného prvého kontaktu spoločnosti po obhliadku a zameranie. Či to už bola mailová, alebo telefonická a ich vzájomné prepojenie. Obhliadka bola profesionálna, bolo vidieť že ste v tejto oblasti doma. Vyzdvihujem aj návrh farebného zladenia v rámci premaľovania fasády. Cenová ponuka super, maximálna spokojnosť.

Vyzdvihujem presné dodržiavanie termínov a času (skoro na minúty) začatia, ukončenia a priebehu realizácie. Vzhľadom na charakter práce optimálne zladenie zamestnancov, čo sa týka veku – skúseností – aj váhy, pre ich prácu v špecifických výškových situáciách. Oceňujem nasadenie aj kvôli vysokej teplote v uvedenom týždni. Jednalo sa o pomerne veľké a zložité plochy, vzhľadom aj na členitosť okolia domu a výšku domu. Práca bola náročnejšia aj kombináciou 2 farieb v rámci premaľovania fasády domu. Vyzdvihujem precíznosť prác. Detailné oblepenie okien a dvier. Ich vyspravenie tmelom pred maľovaním. Aj keď sme boli v exteriéri, zakrývanie plôch v okolí domu, okrasných kríkov,…

Po skončení premaľovania fasády rodinného domu nič nebolo poškodené, nebolo znečistené farbou. Oceňujem aj upratanie garáže, miesta kde bolo technické zázemie realizácie diela. Z miesta bol vyvezený akýkoľvek odpad ktorý vznikol počas prác. Super.

Vaše služby určite odporučím aj svojim známym. Ľudia si periodicky premaľovávajú interiér bývania, ale ešte asi stále absentuje informácia o možnosti ošetriť, vyčistiť, zmeniť farbu – premaľovať aj samotný exteriér. 

Ing. Ján Píry, Topoľčany | pivný sládok – Plzeňský Prazdroj, a.s.

Renovácia fasády rodinného domu

Na základe dobrej komunikácie a hlavne 8-ročnej záruke na vykonané práce som sa rozhodol pre vašu spoločnosť. Realizácia prác prebiehala podľa dohodnutého harmonogramu. Chlapci sa snažili a boli ústretoví.

Dom po vyčistení ožil pôvodnými farbami aké boli po zateplení. Verím, že nano impregnácia bude fungovať ako má a dom zostane dlho bez znečistenia. Služby vašej spoločnosti môžem s len doporučiť.  Želám vám veľa zdaru v ďalšej práci a pribúdajúcich spokojných zákazníkov, ku ktorým patríme aj my.

Ing. Ján Supek – zást. vlast. bytov ul. Rastislavova, Púchov

Vyčistenie a nano impregnácia rodinného domu

Bol som spokojný Vašim prístupom, kvalitou práce, rýchlosťou, profesionalitou. Už len nám zostáva veriť, že vaša nano impregnácia splní to čo splniť má a aj po rokoch bude náš dom čistý ako po Vašom vyčistení „ako nový“. Ďakujem a odporúčam vaše služby svojím známym.

František Jurik | Hubina (okr. Piešťany)

Vyčistenie a nano impregnácia fasády rodinného domu

S vašou odvedenou prácou , komunikáciou a dodržaním dohodnutých termínov som spokojný. Prajem všetko dobré.

Roman Oslovič | Slovenská Kajňa (okr. Vranov n/Topľou)

Vyčistenie fasády bytového domu

S vašou prácou sme spokojní. Fasáda naozaj ožila. Zbytočné je písať, stačí sa k nám prísť pozrieť a porovnať našu čistú fasádu s okolitými pôvodnými fasádami.

Peter Remiš | zástupca vlastníkov bytov Fándlyho, Žilina

Kompletná renovácia fasády a terás rodinného domu

V dnešnej náročnej a uponáhľanej dobe som bola veľmi rada, že sa mi podarilo nájsť firmu s profesionálnym prístupom a odbornou, ale jasnou komunikáciou. Konateľ firmy, ako aj samotní zamestnanci, boli veľmi taktní, ústretoví (pracovali v nami obývanom priestore), po každom pracovnom dni ostalo okolie nášho domu čisté a upravené.
Výsledok a kvalitu vykonanej práce môžem hodnotiť vysoko pozitívne, želám firme do budúcna úspešný rozvoj a napredovanie.

MUDr. Jana Holešovská

Pracovali sme aj pre tieto firmy a inštitúce

0
spokojných klientov po celom Slovensku a v zahraničí
0
pracovitých rúk
0 tis. m2
vyčistených, namaľovaných a zrenovovaných každý rok