Sme PEM TRADE s.r.o. – špecialisti na čistenie, maľovanie a renováciu

Postaráme sa o to, aby vaša fasáda, strecha a dlažba vyzerala opäť ako nová. Nezáleží na tom, koľko je na nej machu, hrdze alebo špiny. Dokážeme to zmeniť. Máme skúsenosti, moderné technológie, stroje, ale najmä chuť odviesť 100% robotu bez kompromisov.

O spoločnosti PEM TRADE s.r.o.

Venujeme sa profesionálnej starostlivosti o zvislé a vodorovné exteriérové a interiérové povrchy. Venujeme sa trom základným odvetviam – bytovým domom, priemyselným a administratívnym budovám a rodinným domom.

Našou špecializáciou je čistenie, maľovanie a renovácia fasád a striech. Pomocou moderných technológií a profesionálneho vybavenia dokážeme zbaviť vašu budovu organických a sférických nečistôt a ochrániť ju pred nežiadúcimi vplyvmi na dlhé roky. Na našu prácu poskytujeme garanciu 8 rokov.

Venujeme sa veľkometrážnemu maľovaniu a striekaniu interiérov pomocou technológie Airless, protipožiarnym náterom alebo dekoračným technikám v interiéri.

Profesionálne čistenie fasády bytového domu | pemtrade.sk
Profesionálne čistenie a renovácia fasád | pemtrade.sk

Desiatky spokojných klientov

Sme z Púchova, no pôsobíme po celom Slovensku. Úspešne sme zrealizovali zákazky v Belgicku, Rakúsku a plánujeme rozšíriť našu pôsobnosť aj do ďalších krajín EÚ. Pracujeme pre pobočky veľkých spoločností ako Kia, Mercedes aj štátne inštitúcie.

Pomáhame ľuďom obnoviť a skrášliť ich bývanie. Vždy sa snažíme odviesť maximálne kvalitnú prácu s citom pre detail, pretože vieme, že na detailoch záleží.

Sme profesionáli. Držíme slovo, na čom sa dohodneme to platí.

Sme dôveryhodná firma

Spoločnosť PEM TRADE získala v roku 2018 certifikát Dôveryhodná firma s najvyššou hodnotou “A”, ktorý ju radí medzi popredné slovenské firmy na základe ekonomických a štatistických ukazovateľov.

Certifikát Dôveryhodná firmy pre firmu PEM TRADE | pemtrade.sk
Sme partnermi verejného sektora | pemtrade.sk

Sme partnerom verejného sektora

Spoločnosť PEM TRADE je partnerom verejného sektora.

Disponujeme certifikáciou pre výškové práce a máme profesionálne vyškolený tím ohľadom bezpečnostných predpisov pri práci vo výškach podľa § 7 Zákona 124/2006 Zb. a Vyhlášky 147/2013 MPaSV §3, ods. (1) a (2).

Sme solventná firma

Spoločnosť PEM TRADE je solventná firma aj podľa registra Bisnode. V roku 2018 sme dosiahli skóre je BBB.

Profesionálne čistenie a renovácia fasád | pemtrade.sk

Prečo sa rozhodnúť pre nás?

Pretože budete spokojní s celým priebehom, komunikáciou, proaktívnym prístupom našej spoločnosti a výsledkom realizácie. Dohody plníme do detailu a preto sa vždy dôkladne venujeme celej príprave projektu, ktorú si s Vami vopred odkonzultujeme.

Získate tým presný obraz o realizácii a našej práci. V priebehu realizácie udržiavame na pracovisku poriadok a v súlade s BOZP.

Zhotovené dielo odovzdávame riadne upratané a zbavené odpadu. Vaša spokojnosť nás posúva vpred.

Nájdete nás aj na www.poziadavka.sk

 na www.poziadavka.sk

Pomohli sme aj týmto firmám a inštitúciám

Čo o nás hovoria naši klienti?

Čistenie fasády počas prevádzky

V roku 2017 realizovala firma PEM TRADE ošetrenie fasády našej budovy za použitia nano-technológie. Firma vykonala práce vysoko profesionálne s ohľadom na to, že ošetrovanie fasády prebiehalo za plnej prevádzky. Práce prebehli v súlade s harmonogramom a s výsledkom sme boli nadmieru spokojní. (Čítať celú referenciu)

osobd-prievidza-logoIng. Vladimír Meszároš, riaditeľ OSBD Prievidza

Vyčistenie fasády bytového domu

Rada by som poďakovala veľmi šikovným chlapcom za odvedenú prácu. Sme maximálne spokojní a nadšení z toho, ako šikovne a kvalitne ošetrili povrch nášho bytového domu, ktorý bol v „otrasnom“ stave. Oceňujeme serióznosť Vašej firmy a želáme vám veľa osobných a pracovných úspechov. (Čítať celú referenciu)

 

ikona-domOlga Melišíková, zástupca BS Mlynky – Biele Vody

Vyčistenie fasády bytového domu

S vašou prácou sme spokojní. Fasáda naozaj ožila. Zbytočné je písať, stačí sa k nám prísť pozrieť a porovnať našu čistú fasádu s okolitými pôvodnými fasádami. (Čítať celú referenciu)

 

ikona-domPeter Remiš, zástupca vlastníkov bytov Fándlyho, Žilina

Čistenie fasády rodinného domu

V dnešnej uponáhľanej dobe som veľmi rada, že sa mi podarilo nájsť firmu s profesionálnym prístupom a odbornou komunikáciou. Konateľ firmy, ako aj samotní zamestnanci, boli veľmi taktní, ústretoví, po každom pracovnom dni ostalo okolie nášho domu čisté a upravené. (Čítať celú referenciu)

 

ikona-domMudr Jana Holešovská

Čistenie strechy firemnej budovy

Som spokojný s komunikáciou a prehľadnou ponukou. Práce prebehli podľa dohodnutého termínu a podľa vopred dohodnutého postupu. Oceňujem aj poriadok počas, ale aj po ukončení prác. Určite odporučím vaše služby aj svojmu okoliu. (Čítať celú referenciu)

 

motor-car-group-logoMotor Car
Profesionálne čistenie povrchov modernými technológiami | pemtrade.sk

Profesionálne čistenie

Garantujeme 100% odstránenie organických nečistôt a parazitov fungicídnym prostriedkom.

Čistenie fasády bez vŕtania a lešenia | pemtrade.sk

Bez vŕtania, bez lešenia

Nevŕtame do stien, nestaviame žiadne drahé lešenia. Máme techniku na to, aby sme urobili prácu rýchlo a kvalitne.

Veľkometrážne maľovanie, Airless maľovanie | pemtrade.sk

Moderné technológie

Maľujeme modernými technológiami vrátane Airless systému. Fasády ošetrujeme nano technológiou so zárukou 8 rokov.

0
spokojných klientov po celom Slovensku a v zahraničí
0
pracovitých rúk
0 tis. m2
vyčistených, namaľovaných a zrenovovaných každý rok