Čistenie fasád domov bez kompromisov

Vyčistíme fasádu Vášho domu, paneláku alebo budovy. Nezáleží na tom, ako je Váš dom vysoký, ani ako je znečistený. Vyčistíme fasádu od plesní, rias, machu aj od lastovičiek. Máme technológie a skúsenosti na to, aby fasáda Vášho domu opäť žiarila. Navyše, čistenie fasády robíme so zárukou po celom Slovensku

Čistá fasáda = zdravšie prostredie

Aj vy máte na dome alebo paneláku zelené až čierne fľaky od plesní?

Tieto plesne a machy pôsobia negatívne nielen na pohľad, ale môžu byť príčinou aj zdravotných ťažkostí. Na fasáde nemajú čo robiť.

Keď čistíme fasádu my, zaručujeme vám 100% odstránenie plesní, machov, rias, nečistôt od lastovičiek a parazitov fungicídnym prostriedkom. Vďaka následnému použitiu NANO impregnácie dokážeme Vašu fasádu ošetriť tak, aby zostala samočistiaca po dlhé roky.

Po našom vyčistení a NANO impregnovaní fasády máte záruku 8 rokov!

Čistenie fasád bytových domov, rodinných domov a iných objektov | Pemtrade.sk
Čistenie fasád bytových domov, rodinných domov a iných objektov | Pemtrade.sk

Čistenie fasád na 100%

Pomocou moderných technológií a profesionálnych vysokotlakových čističov dokážeme vyčistiť akýkoľvek typ fasády alebo materiálu, či ide o bežný  bytový dom, rodinný dom, priemyselnú halu alebo historickú fasádu.

Nemáme žiadne limity ohľadne výšky domu. Pracujeme pomocou vysokozdvižných plošín. Nepoužívame lešenie a nebudeme vám do fasády vŕtať! Fasády čistíme za bežnej prevádzky, bez obmedzení.

Čistenie fasád bytových domov, rodinných domov alebo firiem

Pozrite si, ako pracujeme.

Chcete čistú fasádu rýchlo a bez starostí?
  • kvalitne s dôrazom na detaily

  • 100% odstránenie plesní, machov a organických nečistôt

  • s použitím nano technológie záruka 8 rokov

šipka

Ochrana fasády vďaka nano impregnácii

Po vyčistení vždy odporúčame povrch fasády ochrániť proti externým vplyvom modernou formou nano impregnácie. Vďaka špeciálnemu postreku s nano časticami sa zmení povrchové napätie fasády a špina, mikroorganizmy ani voda nebude mať šancu sa na fasáde udržať!

Vašu fasádu tak dlhodobo ochránime a poskytneme vám záruku 8 rokov na funkčnosť jej povrchu.

Čistenie striech bytových domov, rodinných domov a iných objektov | Pemtrade.sk

Čistenie a renovácia strechy

,,Čiapke vášho domu opäť vrátime jej krásu“

Po rokoch pôsobenia rôznych organických a sférických nečistôt dôkladne vyčistíme povrch strechy vášho domu. Poradíme vám, ako predĺžiť životnosť strechy prostredníctvom aplikácie nových špeciálnych farieb, určených pre záťažové exteriérové podmienky a ukážeme aj špeciálnu ochranu povrchu strechy pomocou nano impregnácie.

Realizujeme renováciu a čistenie všetkých typov strešných krytín: betónová alebo pálená keramická škridla, plech, eternit. V prípade plochých striech vám navrhneme možnosť opravy, alebo nové zateplenie strechy s hydroizoláciou.

Čistenie zámkovej dlažby

Vyčistíme aj okolie domu, chodníky, schody

Vyčistíme vašu zámkovú dlažbu, schody, terasu alebo chodníky okolo domu profesionálnym vysokotlakovým strojom. Naše profi čistiace zariadenia sú mnohonásobne účinnejšie ako bežne dostupné „wapky“, ktoré kúpite v supermarkete a preto vám dokážeme garantovať maximálny výsledok.

Na čistenie používame biologicky odbúrateľné prípravky. Okolie domu tak neutrpí chemický šok a príroda v okolí vašich čistých chodníkov vám naďalej bude robiť radosť.

Čistenie dlažby a chodníkov | Pemtrade.sk
Čistenie strechy a zámkovej dlažby bez kompromisov
  • 100% odstránenie organických nečistôt

  • dokonalá dlhodobá ochrana nanotechnológiou

  • strecha a dlažba budú opäť ako nové

šipka

Pomohli sme aj týmto firmám a inštitúciám

0
spokojných klientov po celom Slovensku a v zahraničí
0
pracovitých rúk
0 tis. m2
vyčistených, namaľovaných a zrenovovaných každý rok