Sanácia balkónov a lodžií

Postaráme sa o to, aby Váš balkón alebo lodžia nedali vode šancu

Balkóny a lodžie v starších bytových domoch dnes majú často problém so zatekaním vody, ktorá dokáže napáchať veľké škody aj v interiéri bytu. Ak Vás trápi nefunkčná izolácia balkóna alebo lodžie, radi Vám pomôžeme. Vďaka modernému hydroizolačnému systému SCHLÜTER® kompletne zrenovujeme Váš balkón alebo lodžiu a ochránime Váš byt pred vodou a vlhkosťou.

Oprava a hydroizolácia balkónov

Zateká vám cez balkón?
Dostáva sa vám do bytu vlhkosť?

Z našich skúseností vieme, že hydroizolácia balkónov na väčšine bytových domoch nie je dostatočná. Dlažba, ktorá sa na balkónoch používa najčastejšie, nemá potrebné hydroizolačné vlastnosti a postupom času sa vlhkosť dostane cez steny až dovnútra interiéru.

Poškodený balón nesprávna hydroizolácia
Poškodená lodžia

Oprava a hydroizolácia lodžií

Keď prší a vlhkosť dlhodobo preniká cez steny, hrozí nebezpečenstvo vzniku plesní, rias a súvisiace zdravotné riziká. Vlhkosť môže mať negatívne a deštrukčné vplyvy aj na lodžiu alebo pevnosť podkladu, ktorý sa pôsobením poveternostných vplyvov časom rozpadá.

Je to prípad aj Vašich lodžií? Nezúfajte, vieme vám pomôcť.

Sanácia balkónov a lodžií – profesionálne a bez starostí
  • bezplatná ponuka

  • rýchla a kvalitná práca so zárukou

  • po celom Slovensku

šipka

Správna rekonštrukcia lodžií a balkónov

Staré balkóny je dnes možné kvalitne a rýchlo kompletne obnoviť a zrenovovať. Používame moderný nemecký hydroizolačný systém SCHLÜTER®, ktorý dokáže medzi vodu a interiér postaviť nepreniknuteľnú prekážku. Pri správnom použití hydroizolačných vrstiev nehrozí prienik vody a vlhkosti do vášho bytu.

Špecializujeme sa na opravy lodžií, balkónov a terás. Naša spoločnosť získala licenciu a má vyškolených zamestnancov na montáž nemeckého hydroizolačného systému značky SCHLÜTER®.

Hydroizolácia balkóna značky Schluter
Profesionálna izolácia balkónov pomocou moderných izolačných systémov | Pemtrade.sk

Renovácia balkóna alebo lodžie – kedy je správny čas?

Signálom, že niečo nie je s Vašim balkónom alebo lodžiou v poriadku sú praskliny v dlažbe, praskliny medzi stenou a balkónom, zatekanie v interiéri, plesne alebo riasy. Najvyšší čas na izoláciu balkóna je vtedy, keď zistíte, že Vám alebo Vašim susedom do bytu vniká vlhkosť alebo vidíte, že z vášho balkónu odpadávajú kúsky omietky alebo betónu. Aj malé praskliny v dlažbe alebo pri spojoch balkóna a panelu môžu viesť k neskorším problémom so statikou balkóna. Deštruktívne zmeny pritom nemusia byť priamo viditeľné.

Ak máte Vy alebo Vaši susedia problémy s obnovou balkónov, odporúčame obrátiť sa na odborníkov. Dokážeme posúdiť stav balkónov a lodžií a navrhnúť vhodné hydroizolačné úpravy a renováciu.

Pomohli sme aj týmto firmám a inštitúciám

0
spokojných klientov po celom Slovensku a v zahraničí
0
pracovitých rúk
0 tis. m2
vyčistených, namaľovaných a zrenovovaných každý rok